Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
23 Mart 2022

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Yardımcısı Sayın Mehmet Fikret Çavuş başkanlığında, 23 Mart Çarşamba günü saat 14:00’te Valilik toplantı salonunda gerçekleşti. 

Müdürlüğümüz koordinasyonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Ünal Özek, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Derya Al, Giresun Belediyesi, Giresun Üniversitesi, İl Emniyet Müdürlüğü, Denetim Serbestlik Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Ceza İnfaz Kurumu, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Gümrük İl Müdürlüğü, İl Müftülüğü, TEB 42. Bölge Eczacı Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Giresun Bağımlılıkla Mücadele ve Sağlıklı Yaşam Derneği, Tabip Odası, Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Yeşilay Derneği, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığı ve temsilcileri katıldı.

Toplantıda Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Ünal Özek tarafından İl Sağlık Müdürlüğü ve diğer üye kurum ve kuruluşların 2021 yılındaki Bağımlılıkla Mücadele konusundaki faaliyetlerinin sunumu yapıldı. Ardından Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Berkan Şahin tarafından “Teknoloji Bağımlılığı” konusunda bilgilendirme yapıldı. Ayrıca Yeşilay Danışma Merkezi (YEDAM) sorumlusu Hasan Lezki ve Psikolog Ahmet Serdar Ermiş tarafından YEDAM’ın tanıtımı ve yapılan faaliyetlerin sunumu gerçekleştirildi. 

  • Bağımlılık top.23.3.22-1.jpg
  • Bağımlılık top.23.3.22-2.jpg
  • Bağımlılık top.23.3.22-3.jpg
  • Bağımlılık top.23.3.22-4.jpg